Blog

Otobüs Bileti Almak İçin

/
Otobüs bileti alma şartları değişti. Otobüs bileti almak artık eskisi gibi basit olmayacak. Son zamanlar da artan terör olayları sonrasında da Ulaştırma Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün ortak anlaşmaları ile bazı kararlar alınacak.

Charter Uçuşları Geri Dönüyor

/
Maalesef son zamanlar da Rusya ile Türkiye arasında yaşanan kriz turizm sektöründe de etkisini göstermişti. Son zamanlar da atılan olumlu adımlar sonunda da Rusya Ulaştırma Bakanlığı, Türkiye’ye yapılan charter uçuşlarına yönelik yasağın kaldırılacağını açıkladı.

150 TL den Aşağıya Bilet Kalmadı

/
Bayram tatilinin dokuz gün olarak açıklanmasının ardından ucuz uçak bileti aramaları ve uçak bileti fiyatları artan talep nedeniyle tavan yaptı. Yolcular en ucuz bileti bulmak için arama motorlarında dolaşırken, en uygun bilet ya da ucuz bilet alternatiflerini bulmak için de acenteleri gezmeye başladı.

Güneş Enerjili Uçaklar

/
Güneş enerjisi ile çalışan uçaklar önümüzdeki yılların en çok tercih edilen uçak modelleri arasına girebilir. Hiç yakıt harcamadan dünyanın çevresini dolaşmayı hedefleyen Solar Impulse-2 adlı güneş enerjili uçak Pennsylvania ve Ohio arasındaki parkuru, yaklaşık 17 saatte tamamladı.

Ucuz Bilet Bulma Rehberi

/
Ucuz bilet bulma rehberine hoş geldiniz, bura da ucuz bilet bulma ile ilgili hayat kurtarıcı tüyolar ile karşılaşacaksınız.

Charter Uçaklara Verilen Destek %30 Oranında Arttı

/
Resmi Gazete'de yer alan Bakanlar Kurulu kararına göre, Türkiye'ye turist getiren charter uçaklara verilen destek, Bakanlar Kurulu kararıyla %30 arttı.

Ramazan Geldi İftarınız Uçakta Açılabilir

/
Uçuş ömrünü tamamladıktan sonra İstanbul'dan Burhaniye'ye getirilen ve restoran haline dönüştürülen uçak, ramazan ayında büyük ilgi gördü.