Blog

İzmir Uçak Bileti

/
Yaz aylarının artık sonuna geliyoruz, tatile çıkmayanlar ya da önümüzdeki süreçte İzmir'e yolu düşecekler için bir iyi bir kötü haberimiz var. Kötü haberimiz uçak bileti fiyatları hala çok ucuzlamadı aksine 15 gün öncesine göre biraz da yükseldi.

Bodruma Uçak Bileti

/
Bodrum özellikle yaz aylarının neredeyse bir numaralı cazibe merkezi, böyle olması dolayısı ile de tatilcilerin tercih ettiği bir tatil beldemiz konumunda.

Yurtdışında Pasaportum Kayboldu

/
İnsanın kendi ülkesinde kimliği bile kaybolsa yaşanılan panik tarifsiz oluyor, bir de aynı olayı yurt dışında yaşadığınızı düşünün birden Aman Allah korusun dediğinizi duyar gibiyiz, her neyse bizim başımıza gelmez demeyin ve bu yazımızı dikkatli okuyun.

Otobüs Bileti Almak İçin

/
Otobüs bileti alma şartları değişti. Otobüs bileti almak artık eskisi gibi basit olmayacak. Son zamanlar da artan terör olayları sonrasında da Ulaştırma Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün ortak anlaşmaları ile bazı kararlar alınacak.

Charter Uçuşları Geri Dönüyor

/
Maalesef son zamanlar da Rusya ile Türkiye arasında yaşanan kriz turizm sektöründe de etkisini göstermişti. Son zamanlar da atılan olumlu adımlar sonunda da Rusya Ulaştırma Bakanlığı, Türkiye’ye yapılan charter uçuşlarına yönelik yasağın kaldırılacağını açıkladı.

150 TL den Aşağıya Bilet Kalmadı

/
Bayram tatilinin dokuz gün olarak açıklanmasının ardından ucuz uçak bileti aramaları ve uçak bileti fiyatları artan talep nedeniyle tavan yaptı. Yolcular en ucuz bileti bulmak için arama motorlarında dolaşırken, en uygun bilet ya da ucuz bilet alternatiflerini bulmak için de acenteleri gezmeye başladı.