Blog

150 TL den Aşağıya Bilet Kalmadı

/
Bayram tatilinin dokuz gün olarak açıklanmasının ardından ucuz uçak bileti aramaları ve uçak bileti fiyatları artan talep nedeniyle tavan yaptı. Yolcular en ucuz bileti bulmak için arama motorlarında dolaşırken, en uygun bilet ya da ucuz bilet alternatiflerini bulmak için de acenteleri gezmeye başladı.

Güneş Enerjili Uçaklar

/
Güneş enerjisi ile çalışan uçaklar önümüzdeki yılların en çok tercih edilen uçak modelleri arasına girebilir. Hiç yakıt harcamadan dünyanın çevresini dolaşmayı hedefleyen Solar Impulse-2 adlı güneş enerjili uçak Pennsylvania ve Ohio arasındaki parkuru, yaklaşık 17 saatte tamamladı.

Ucuz Bilet Bulma Rehberi

/
Ucuz bilet bulma rehberine hoş geldiniz, bura da ucuz bilet bulma ile ilgili hayat kurtarıcı tüyolar ile karşılaşacaksınız.

Charter Uçaklara Verilen Destek %30 Oranında Arttı

/
Resmi Gazete'de yer alan Bakanlar Kurulu kararına göre, Türkiye'ye turist getiren charter uçaklara verilen destek, Bakanlar Kurulu kararıyla %30 arttı.

Ramazan Geldi İftarınız Uçakta Açılabilir

/
Uçuş ömrünü tamamladıktan sonra İstanbul'dan Burhaniye'ye getirilen ve restoran haline dönüştürülen uçak, ramazan ayında büyük ilgi gördü.

Türk Hava Yollarından Süperman ve Batman Sürprizi

/
Yaklaşık üç ay önce vizyona giren Batman ve Süperman filmi sadece Amerika da değil Türkiye ve tüm Dünyada da inanılmaz derece de izlendi ve gişe rekorlarını alt üst etti.

Dünyanın En Pahalı Uçak Bileti Satışta!

/
Uçak biletine daha kolay yolla ulaşmak isteyen kişi sayısının artması ile birlikte bu tip kıyaslamalar yapan ve satışla sonuçlanan odakta çalışmalar yapan firma sayısı da bir hayli arttı.