Blog

Ramazan Geldi İftarınız Uçakta Açılabilir

/
Uçuş ömrünü tamamladıktan sonra İstanbul'dan Burhaniye'ye getirilen ve restoran haline dönüştürülen uçak, ramazan ayında büyük ilgi gördü.

Türk Hava Yollarından Süperman ve Batman Sürprizi

/
Yaklaşık üç ay önce vizyona giren Batman ve Süperman filmi sadece Amerika da değil Türkiye ve tüm Dünyada da inanılmaz derece de izlendi ve gişe rekorlarını alt üst etti.

Dünyanın En Pahalı Uçak Bileti Satışta!

/
Uçak biletine daha kolay yolla ulaşmak isteyen kişi sayısının artması ile birlikte bu tip kıyaslamalar yapan ve satışla sonuçlanan odakta çalışmalar yapan firma sayısı da bir hayli arttı.

Yurt İçi Uçak Biletleri

/
Yurt içi uçak biletleri çeşitli havayolları aracılığıyla temin edilmektedir. Bunlar başlıca, Türk Hava Yolları, Atlasjet, Onur Air, Sunexpress , Pegasus hava yollarıdır. Bunların haricinde, yer yer bazı özel noktalara uçuş yapan farklı hava yolları vardır.

Online Check-in İşlemleri

/
Online check-in işlemi hemen hemen herkesin merak ettiği yapmadan evden çıkmadığı ya da unuturum diye devamlı notlarında yer alan bir işlem, sizi havaalanlarında uzun kuyruklarda beklemekten kurtaran bir uygulamadır.

Türk Hava Sahası Zor Durumda!

/
Türkiye hava sahasından bu yılın ilk altı ayında uçuşlar ve uçaklar rekor sayıda arttı. Özellikle ortalama her 20 saniyede bir uçak geçti.

THY'nin Amerika Kıtasındaki 15. Uçuş Noktası Artık Atlanta

/
Türk Milli Takımımız ve Barcelona sponsorlukları sonrasında sadece bizim ülkemizin değil tüm dünyanın bir anda ilgi odağı olan Türk Hava Yollarından bir gol daha.