Blog

Güneş Enerjili Uçaklar

/
Güneş enerjisi ile çalışan uçaklar önümüzdeki yılların en çok tercih edilen uçak modelleri arasına girebilir. Hiç yakıt harcamadan dünyanın çevresini dolaşmayı hedefleyen Solar Impulse-2 adlı güneş enerjili uçak Pennsylvania ve Ohio arasındaki parkuru, yaklaşık 17 saatte tamamladı.

Ucuz Bilet Bulma Rehberi

/
Ucuz bilet bulma rehberine hoş geldiniz, bura da ucuz bilet bulma ile ilgili hayat kurtarıcı tüyolar ile karşılaşacaksınız.

Charter Uçaklara Verilen Destek %30 Oranında Arttı

/
Resmi Gazete'de yer alan Bakanlar Kurulu kararına göre, Türkiye'ye turist getiren charter uçaklara verilen destek, Bakanlar Kurulu kararıyla %30 arttı.

Ramazan Geldi İftarınız Uçakta Açılabilir

/
Uçuş ömrünü tamamladıktan sonra İstanbul'dan Burhaniye'ye getirilen ve restoran haline dönüştürülen uçak, ramazan ayında büyük ilgi gördü.

Türk Hava Yollarından Süperman ve Batman Sürprizi

/
Yaklaşık üç ay önce vizyona giren Batman ve Süperman filmi sadece Amerika da değil Türkiye ve tüm Dünyada da inanılmaz derece de izlendi ve gişe rekorlarını alt üst etti.

Dünyanın En Pahalı Uçak Bileti Satışta!

/
Uçak biletine daha kolay yolla ulaşmak isteyen kişi sayısının artması ile birlikte bu tip kıyaslamalar yapan ve satışla sonuçlanan odakta çalışmalar yapan firma sayısı da bir hayli arttı.

Yurt İçi Uçak Biletleri

/
Yurt içi uçak biletleri çeşitli havayolları aracılığıyla temin edilmektedir. Bunlar başlıca, Türk Hava Yolları, Atlasjet, Onur Air, Sunexpress , Pegasus hava yollarıdır. Bunların haricinde, yer yer bazı özel noktalara uçuş yapan farklı hava yolları vardır.