Online Uçak Bileti Satan Firmalar

Online uçak bileti satan firmaları karşılaştırarak bilet alma yöntemi ile uygun fiyatlarda biletinizi alabilirsiniz. Türk Hava Yollarına ait mobil uygulama ile uçak firmaları ve biletlerine ulaşabilirsiniz. İndirimli biletler ve kampanyaları bu mobil uygulamadan takip edebilirsiniz. Online Uçak Bileti Satan Firmalar

İstediğiniz tarihte ve saatte ister rezervasyon yaptırın isterseniz de biletini satın alabilirsiniz. Ancak rezervasyon yaptırma her uçak firmasında yoktur. Örneğin; THY uygulamasına girerek gitmek istediğiniz şehri, saati ve tarihi belirtin. Ardından karşınıza ‘’rezervasyon yaptır’’ yazısı çıkıyor ise yaptırabilirsiniz. Fakat böyle bir yazı sitede yok ise bileti direk satın almanız gereklidir. Bu nedenle her firma rezervasyon yaptırma olayına sıcak bakmıyor. Çoğunluğu anında bilet satmayı hedefliyor. Bu uygulama sayesinden kişiler bazı bussines class fırsatını yakalıyor. Oldukça uygun fiyatlarda satılan business class koltuklarını kaçırmamak için sizler de seyahat öncesinden takip edin. Aldığınız uçak biletini kullanmayacaksanız ya da tarih değişikliği istiyorsanız bileti aldığınız firma ile görüşmelisiniz. Fakat firma bunu kabul etmiyor ise bilet devretme durumu olamaz. Bu durumda yetkili kişilerden yardım isteyebilirsiniz.

Uçak bileti almak için firmayı arayarak ya da e-posta göndererek rezervasyon yaptıramazsınız. Ancak online ve gişe işlemleri aracılığı ile biletinizi alabilirsiniz. Ayrıca biletinizi almadan önce pasaportunuzu ayarlamanız gerekmektedir. Online alınan biletler veya pasaportu unutan kişiler için sitede yer alan e-postaya pasaport bilgilerinizi göndermek durumundasınız. Aksi halde işleminiz onaylanmaz. Öğrenciler ve yaşlılarında gerekli belgeleri eksiksiz götürmesi gereklidir. Böylece sıkıntı çıkmadan anında biletinizi satın alabilirsiniz. Bazı uçak firmaları 7/24 canlı destek ile insanlara kaliteli bir hizmet veriyor. Böylece havaalanına kadar gitmek durumu da ortadan kalkıyor. Uçaklar da müşterilerine en iyi şekilde hizmet verilir. Yiyecek ve içecekler ikramlarıdır. Eğer bir evcil hayvanınızı yanınızda götürecekseniz daha öncesinde yetkili kişilere söylemeniz gerekmektedir. Evcil hayvanınızın boyutuna göre bir kafes ayarlanır. Böylece hayvanınızı rahatlıkla götürebilirsiniz. Ayrıca evcil hayvanlar için farklı kabinler vardır. Yalnızca evcil hayvanlar için yapılan bu kabinler oldukça konforludur. Ancak kafes için konulduğunda da yanınıza alabilirsiniz.

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Türk Hava Yolları ve çalışanları uçak bileti alacak kişiler için hızlı ve kaliteli hizmet veriyor. Siz de uçak bileti almak istiyorsanız firmaları karşılaştırarak uygun fiyatlarda uçma fırsatını yakalayabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir