Özel Uçak Bileti Fiyatları

Özel günlerde özel uçak bileti fiyatlarıyla hayatınızın en renkli seyahatlerinden birini yaşayabilirsiniz. Yılbaşı, sevgililer günü, bayram tatilleri, sömestr, hatta black friday kara Cuma gibi bir çok özel zamanlarda havayolu firmaları yeni kampanyalar başlatarak uçak bilet fiyatlarını inanamayacağınız kadar ucuza düşürebilirler. Bu kampanyaları öğrenmenin en iyi yolu havayolları ve anlaşmalı seyahat firmalarının arama motorlarını takip etmek, havayolu firmalarının sitelerine abone olmak. Özel Uçak Bileti Fiyatları

Üye olurken kampanyalardan haberdar olmak istiyorum diye bir şıkkı işaretlediğinizde, artık kampanya olduğunda firmaların size gönderdikleri mailleri değerlendirebilirsiniz. Uçak biletinizi bir ay öncesinden aramaya başlamanız önemli. 21 gün öncesini kapsadığından ucuz uçak biletini bu süreç içerisinde bulmak mümkün. Gelen e postalarınızda hiç umut etmediğiniz rotanızdaki bir ülkeyi seyahat etmek fikri gelişebilir ve tarihi de sizin şartlarınıza uyuyorsa neden olmasın diyerek ucuz uçak biletini alabilirsiniz. Özellikle vize sorunu olmayan ülkeler için bu kampanyalar size tatil imkanı sağlayacaktır.

Aynı zamanda sosyal medyadan da ucuz uçak bileti bulma şansınız var. İnstagramdan seyahat blogları paylaşan hesapları ve havayolu firmalarını takip ettiğinizde hediye uçak bileti çekilişlerine de katılmaya hak kazanabilirsiniz. Bedava uçak bileti şansınıza çıkabilir. Online alacağınız uçak biletinizin check in işlemleri için öncelikle PNR numarası, adınız, soyadınız ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Yolculuğunuz şehirler arası ise check in işlemi için yirmi dakika öncesinde havalimanında olmalısınız. Yurt dışına ise yolculuğunuz, örneğin Ukrayna diyelim uçuşunuzdan 48 saat öncesinde aldığınız uçak biletinin check in işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firmalarına göre değişkenlik gösterir, yaklaşık 40 dakika kala check in işlemini bitiriyorlar. İşlem bitiminde konforlu yolculuğunuz başlayabilir. Check in işlemi sırasında uçak biletinize ekstra ücret ödeyerek daha büyük ve daha özel bir koltukta yolculuk yapabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir