Uçak Bileti Almak İçin

Uçak bileti almak artık çok kolay. Bir tık ile uçak biletinizi istediğiniz zaman ve saate göre alabilirsiniz. Nasıl mı?

Öncelikle Türk Hava Yolları’nın cep uygulamasını telefonunuza indirin. Ardından giriş yaparak gitmek istediğiniz yer için biletlere göz atmalısınız. Türkiye de çeşitli hava yolları bulunmaktadır. Böylece gidip almak yerine zaman kazanarak online uygulama sayesinde kusursuz bir şekilde gitmek istediğiniz yer için biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz. Ayrıca uçak bileti almak için girmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizi kayıt ederek, bir sonra ki uçak biletinizi alırken tekrar bilgilerinizi girmeye gerek kalmayacaktır.

Alacağınız biletler de öncelikle bilet alımını onaylamayın. Girmiş olduğunuz bilgileri kontrol ettikten sonra bilet alımınızı onaylayınız. Böylece olabilecek bir hatanın önüne geçmiş olursunuz. Eğer aldığınız bilette girmiş olduğunuz bilgilerinizde bir farklılık, yanlışlık var ise bulunduğunuz bölgedeki hava alanına giderek biletinizdeki hatayı göstermelisiniz. Hava alanına gitmek için vaktiniz yoksa bineceğiniz hava alanının numarasını internet adresinden alıp aramalısınız. Müşteri temsilcileri size her konuda yardımcı olacaktır. Aklınıza takılan herhangi bir konu hakkında da müşteri hizmetlilerini arayıp bilgi edinebilirsiniz.

Uçak Bileti Almak İçin

İsterseniz online uçak bileti almak istemiyorsanız THY ile görüşerek müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz. Gitmek istediğiniz yeri ve zamanı, isim, soy isim gibi gerekli bilgileri vererek adınıza bilet ayrımı yaptırabilirsiniz. Daha sonra müsait bir zamanınızda gidip bileti alabilirsiniz. Ayrıca bileti almak için seyahat edeceğiniz gün içerisinde 6 saat öncesinden giderek alabilirsiniz. Böylece vakit kayıp etmeden istediğiniz yere ve zamana göre uçak biletinizi ayırt edebilirsiniz. Fakat size bir tavsiyede bulunmak istiyorum.

Uçak bileti almak için bizzat gidip THY aracılığıyla biletinizi almanız daha güvenli olabilir. Online alacağınız bilet satış yerleri için bir birinden farklı siteler var. Bu sitelerin güvenli olup olmadığı belirsiz. Bu yüzden THY ait online satış sitelerinden uçak biletinizi almanız sizin için hem güvenli hem de sorunsuz bir şekilde seyahat etmenize yarar. Dolayısıyla seyahatlerinizi güvenli ve konforlu bir şekilde yapmış olacaksınız. Aldığınız biletleri yolculuğunuz sürecinde en iyi şekilde saklamalısınız. Ardından yolculuk bitince atabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir