Uçak Biletinizi Tek Tıkla Satın Alın

İnsanlar gitmek istedikleri şehirlere veya ülkelere daha hızlı bir şekilde gidebilmek için uçağı tercih ediyor. En hızlı ve güvenilir şekilde kaliteli yolculuk yapmak istiyorsanız belirlemiş olduğunuz tarih, yer ve saat için uçak biletinizi tek tıkla satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Uçak Biletinizi Tek Tıkla Satın Alın

Ancak çoğu uçak firması rezervasyon yerine kişinin anında satın almasından taraftardır. Bu nedenle’’ rezervasyon yaptır’’ yazısını sitede göremiyorsanız o firmadan direk olarak bilet satın alırsınız. 7/24 hizmet veren uçak firmaların canlı destek operatörleri ile rezervasyon hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer uçak biletini hemen almanı gerekiyor ise online THY uygulaması veya internet sitesi aracılığı ile hemen biletinizi alabilirsiniz. Fakat sitede yer alan e-posta adresine pasaport bilgilerinizi göndermeniz gerekmektedir. Eğer yurt dışına çıkacaksanız ve gideceğiniz ülkeye vize ile giriş yapılıyor ise seyahate çıkmadan önce vizenizi almanız gerekiyor. Aksi halde uçuşunuzu gerçekleştiremez veya ülkeye giriş yapamazsınız. Bu nedenle gereken tüm belgeleri eksiksiz götürmelisiniz. İster şehirlerarası ister yurt dışı seyahati olsun öğrenci ve yaşlı kişiler ek bir indirimden yararlanır. Bu nedenle gerekli belgeleri uçak biletini almadan önce firma ile görüşerek eksiksiz hazırlaması gerekmektedir. Aksi halde eksik belge veya bilgi olur ise öğrenci veya yaşlılar için tanınan indirimden faydalanma gibi bir durum olamaz.

Uçak biletinizi almadan önce götürmek istediğiniz bir evcil hayvanınız var ise bunu yetkililere söylemeniz gerekiyor. Çünkü evcil hayvanınız için özel bir kutu tasarlanıyor. Hayvanınız bu kutu içerisinde sizinle veya hayvan kabininde seyahatini tamamlıyor. Böylece evcil hayvanınızı istediğiniz her yere yanınızda güvenli bir şekilde götürebilirsiniz. Bazı uçak firmalarının belirli zamanlar da indirimleri veya avantajlarını yakalama fırsatı elde edebilirsiniz. Bu nedenle yolculuk yapmadan birkaç ay öncesinden THY ait uçak biletlerini karşılaştırarak bütçenize uygun firmayı tercih edebilirsiniz. Her uçak firması onları tercih eden müşterileri için ikramlıklar hazırlar. Ayrıca bazı firmalarda uygun fiyatlarda business class ile uçabilirsiniz. Bu gibi fırsatları kaçırmamak için online sitelerden de takip edebilirsiniz. Eğer ileri tarihli seyahatiniz belli ise aylar öncesinden alarak daha uygun fiyatta biletinize sahip olmuş olursunuz. Bu durumda her zaman siz avantajlı çıkarsınız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir