Tüm Promosyonlu, Ucuz ve Kampanyalı Biletler

Uygun Biletli Otobüs Biletleri

Sevgili okurlarım bugün sizlere otobüs biletleri hakkında bilgiler vereceğim. Otobüs bileti alırken nelere dikkat etmelisiniz? Uygun fiyatlı otobüs biletlerini nereden alabilirsiniz?  Peki, seçtiğiniz otobüs firmasının özellikleri nedir?  Uygun Biletli Otobüs Biletleri

Öncelikle otobüs firmaları hakkında kısa bilgiler vereyim. Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı demişler.  Gideceğiniz il için 2016 yılında çıkan Efe Tur adında otobüs firmasını tavsiye ederim. Bu tur firması ile çok hızlı, rahat ve fiyat olarak da daha uyguna biletinizi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Metro, Uludağ, Ulusoy, Tatlıses, Van, Süha gibi daha birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalardan alacağınız otobüs biletleri uygun fiyatlıdır. Seçtiğiniz firma ile bizzat gidip görüşerek biletinizi almanızda fayda var. Firmadan gidip aldığınız biletlerde %10 ya da %25’e kadar indirim olabiliyor.

Uygun Biletli Otobüs Biletleri

Tabii bu indirimleri takip etmelisiniz. İndirimler özel günlerde, bayram öncelerinde oluyor. Biletlerinizi gün içerisinde almak yerinde daha önce alırsanız siz avantajlı olursunuz. Gün içerisinde alınan biletlerde sorunlar olabilir. Mesela, gün içerisinde bilet almak için geceden bakmalısınız. Bilet kalmama ihtimali oldukça yüksektir. Daha sonra aldığınız bilet ile ilgili kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Gidiş-dönüş alacağınız biletler de uygun fiyatta olabiliyor. Tabii bu fiyat konusu her firmada değişmektedir. Almış olduğunuz biletlerin seri no, isim, soy isim, TC no ile gidiş-dönüş saatlerini kontrol etmelisiniz. Bazen teknik hatalar olabiliyor.

İnternet üzerinden aldığınız otobüs biletleri de ekran fotoğrafı alarak garantiye almanızda fayda vardır. Otomatik olarak isminiz listede çıkar. Fakat yine de size tavsiyem her ihtimali düşünerek tedbiri elden bırakmamakta fayda var. Ayrıca bilet alırken yanınızda kimin oturduğunu öğrenebilirsiniz. Yolda herhangi bir sıkıntı çıkmaması için firmalar hem cinsleri ile kişilerin yerlerini ayarlıyor. Örneğin; erkeğe-erkek, bayana-bayan gibi kişiler kendi hem cinsleri ile oturarak daha rahat bir yolculuk yapıyor. Eğer tek kişilik bir bilet alıyorsanız mümkünse 2+1 seçerek tekli koltuğu alabilirsiniz. Otobüs firmalarının da Business kısmı vardır. Daha geniş, konforlu ve donanımlıdır. Yani TV, Mp3, internet gibi gerekli araç gereçler mevcuttur.

2018 yılı otobüs firmaları artık business gibi rahat ve fiyat olarak da uygundur. Seçtiğiniz firmalar ile konforlu bir yolcuğa hazır olun.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir